Yorumlar

Kara teleskopları hakkında fazla bilgim olmamasına rağmen Heider ProZoom'u satın aldım. Ürün elime ulaşmadan önce kalitesiyle ilgili endişelerim vardı ama aynı kalitede iki katı fiyatlı teleskoplarla karşılaşınca doğru bir seçim yaptığımı düşündüm. Ürün geldikten sonra da iyi ki almışım dedim. Tripodu çok iş görüyor. Hafif, kutusundan çıkardığım gibi kılavuza bakmadan kurabildim. Bu fiyata ben kaçırmayın derim.

Hüseyin Baydur - Çankırı


Yıllardır avcılık yapıyorum bu yüzden teleskoplarla ilgili bilgim fazla. Senelerce bir teleskoptan başka teleskoba denemeler yaptım. Hepsinde de beni memnun etmeyen bir özellik oldu. O kadar para vermeme rağmen bazılarında en önemli özellikleri bile bulamadım. En sonunda Heider ProZoom'u gördüm ve deneyeyim dedim. Özelliklerini kullanmak çok kolay. Parlak görüntü elde etmek gibi bir amacınız varsa hiç düşünmeyin derim.

İsmail Hakan - Denizli


Biz teleskoptan ailece memnunuz. Fiyatına göre çok iyi. Çocuklarımla birlikte ay gözlemleri yapıyoruz. Teleskop sayesinde gökyüzüne ilgileri de arttı. Herkese öneririm. 1000 metre uzaktaki hedefleri görmek için denedim gayet net gösteriyor.

Tarık Konuk - Ankara


Hedier ProZoom beklediğimden çabuk elime ulaştı. Düzgünce paketlenmişti ve her şey sitesinde anlatıldığı gibiydi. Tripod ve taşıma çantası bana çok kullanışlı geldi. Açıkçası lenslerin bu kadar iyi çıkmasını beklemiyordum ama beni şaşırttı. Kullanmadan önce kullanma kılavuzuna bir göz atmanızı tavsiye ederim. Yaşadığım yerde genelde yağmur oluyor, ıslanmasından ya da içinin lekelenmesinden korkuyordum ama böyle bi sorun olmadı. Tavsiye ederim.

Ahmet Gülsuyu - Rize


Avcılık için bir teleskop arıyordum ama uzun zamandır çok da bilgim olmadığı için kararsız kalıyordum. İnternette Heider ProZoom hakkında olumlu birkaç yoruma rastlayınca şansımı deneyeyim dedim. Yorum yapan arkadaşlar çok doğru söylemişler. Bu fiyata bu kalite çok iyi. Şimdilik gece avında denemedim ama gündüz yaptığım denemelerde performansından çok memnun kaldım.

Selahattin Güre - Trabzon


Ben bu dürbünü cep telefonumla ayın fotoğrafını çekebilmek için aldım. Hem teleskop hem tripod birlikte fiyatı uygun geldi. Zaten fotoğraf çekmek için aldığım adaptörü de ProZoom'un sitesinden aldım o da Heider marka. İkisi bir araya gelince tam istediğim performansı karşıladı. Bence teleskobu alırken biraz daha para verip telefon adaptörünü de alın ben gibi çok memnun kalırsınız.

Zeki Sarı - İstanbul